Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

2018.09.06 i później - Urodziny!

2018.09.06 i później - Urodziny!

     Minęły wakacje. Z grupy Maluszków staliśmy się Średniakami. W związku z tym w obecnym roku przedszkolnym będziemy świętować 4 - te a niektórzy z nas 5 - te urodziny. Już w pierwszych dniach września mieliśmy pierwszych Jubilatów. Swoje urodziny w przedszkolnym gronie uroczyście obchodzły Zosia i Alicja. "Świeżym" 4-latkom życzymy dużo zdrówka, słonka i radości. Zamieszczamy krótką fotorelację, do której mamy nadzieję dołączać zdjęcia naszych kolejnych Jubilatów.                                                                                                                        I już są! Pierwsze dni listopada to czas, kiedy swoje święto obchodzili Rafał, Krzyś i Tomek. Było wesoło i pysznie! Wszystkiego dobrego! 7 - go grudnia gromkie "Sto lat" usłyszał Wiktor. Poczęstował koleżanki i kolegów wspaniałym tortem ze strażakami i innymi łakociami. Na początku stycznia 2019 roku swoje urodziny obchodziła Maja. Obie grupy świętowały razem z Mają. Tego dnia gościliśmy w naszym przedszkolu grupę Seniorów zaproszonych na Jasełka. Również oni złożyli Majce życzenia i zaśpiewali "Sto lat". Tak wielu gości i to w bardzo zróżnicowanym wieku nie miał jeszcze żaden z przedszkolaków.  Jaś był kolejną osobą, która zgromadziła całe nasze przedszkole przy wspólnym, urodzinowym stole. Był wspaniały tort, który bardzo smakował wszystkim gościom a najbardziej jubilatowi. Otrzymana laurka wywołała uśmiech na jego buzi. Emilka jest z nami od niedawna. Właściwie, to  pojawiła się w naszym przedszkolu w przeddzień swoich urodzin. To, że znamy się krótko nie przeszkodziło w tym, by złożyć jej najlepsze życzenia i zaśpiewać "Sto lat". Emilka poczęstowała dzieci i panie pysznymi łakociami. Kolejnym jubilatem w naszej grupie był Aleksander. Rodzice zadbali aby podczas urodzin ich syna niczego nie zabrakło. Był wspaniały tort, inne pyszności i soczki. Elegancki jubilat z uśmiechem na twarzy przyjmował życzenia i gratulacje. 

1 - go kwietnia swoje urodziny świętował w przedszkolu Antoś. Również dla Niego koleżanki i koledzy zaśpiewali gromkie "Sto lat" a panie przygotowały laurkę. Solenizant zaprosił swoich gości do suto zastawionego stołu. Dobry nastrój towarzyszył wszystkim uczestnikom "biesiady.

Na początku maja 4 - te urodziny obchodził Leoś. Tak się złożyło, że Jego starsza siostra Maja świętowała 6 - te urodziny. Uroczystości te zostały połączone i całe nasze przedszkole miało okazję do świetnej zabawy. Były wspólne tańce a po złożeniu życzeń wszyscy poczęstowali się tortem. Dwoje Solenizantów, dwa torty w różnych smakach! Luksus! Bardzo dziękujemy Rodzicom Mai i Leosia.

Szybki kontakt
Marker

Publiczne Przedszkole

Akademia Przedszkolaka

ul. Sosnkowskiego 3

Phone

+48 512 615 955

oap@wp.pl

Marker

Publiczne Przedszkole

Oruńska Akademia Przedszkolaka

ul. Krzemowa 2

Phone

+48 514 315 746

oap@wp.pl

Marker

Publiczne Przedszkole Gdańska

Akademia Przedszkolaka

ul. Sosnkowskiego 1

Phone

+48 516 576 197

oap@wp.pl

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Godło
Oruńska Akademia Przedszkolaka

Oruńska Akademia Przedszkolaka

+48 509 070 200

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook